Enerji

Kurumsal

NEREDESİNİZ? ANASAYFA - Kurumsal

Misyon

Tüm çalışanlarımızla bir ekip ruhu anlayışı sergileyerek, müşteri taleplerini en üst standartlarda karşılamak, toplum duyarlılığını dikkate alarak; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra, kesintisiz ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen, uzun soluklu işbirlikler gerçekleştiren şirket yapımızı sürdürmek.

misyon görsel

Vizyon

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunarak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir çözüm ortağı olmak, ticari kurallar, etik ve kazan-kazan ilkesi çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde bir numara olmaktır.

vizyon görsel

Kalite Politikamız

•Sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetini esas almak
•Firmamızın bilgi ve deneyimini müşterilerimiz ile paylaşmak, onların da bizim amaçlarımızı bilmelerini ve benimsemelerini sağlamak
•Yaratıcı düşünceleri destekleyip bu konuda gerekli eğitimleri vermek
•Kalite ile ilgili yapılan harcamalar ve yatırımları bir maliyet olarak düşünmeyerek, Müşterilerimizin kalitemiz ile ilgili beğenisi ve takdirini ön planda tutmak
•Mert Group, kalitenin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli olan faaliyetlerin yerine getirilmesi kararlılığındadır.

Şirket Yönetimi, bu konudaki sorumluluğun gereği olarak,

  •   Müşteri şartları ile yasal ve mevzuat şartlarını karşılamanın öneminin, kuruluşun tüm seviyelerine iletilmesini sağlamayı,
  •   Şirketin kalite yaklaşımı ve vizyonunu belirleyen kalite politikasını oluşturmayı,
  •   Faaliyetlerin etkinliği ve verimliliğini sağlamaya yönelik olarak, kalite hedefleri belirlenmesini ve hedefler ile çalışılmasını sağlamayı,
  •   Kalite yönetim sisteminin uygunluğu, yeterliliği ve etkinliğinin sağlanması amacıyla, planlı gözden geçirme faaliyetleri uygulamayı ve gerekli kontrol ve karar mekanizmasını işletmeyi,
  •   Sistemin etkin işleyişi açısından gerekli kaynakları ve kaynakların bulunabilirliğini sağlamayı taahhüt etmektedir.

değerler görsel

Müsteri Memnuniyeti Anlayışımız

Müşterilerimizin beklentilerini ne ölçüde karşıladığımızı, verdiğimiz hizmetten memnun olunup olunmadığını, varsa şikayet, öneri ve taleplerini tespit edebilmek ve değerlendirebilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ölçmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Müşterilerimizin görüşlerini bildirmek üzere doldurmalarını talep ettiğimiz “Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Formu”nun ilgili birimlerimizce değerlendirmekte ve sonuçlar üzerinde titizlikle çalışmaktayız.

Mert Group ailesi olarak iş sürecimize değer katan üç temel  öge ile prensip modelimiz ışığında çalışmalarımızı sürdürüyoruz;

Özellikleri ve performansları açısından kaliteli ürünler sunuyoruz.

Tamamı belli bir kalite seviyesinin üzerinde olan bu ürünlerimizi mantık ilkesine uygun fiyatlar ile tekliflerimize ekliyoruz.

İşbirliği gerçekleştirdiğimiz andan itibaren, teknik desteğimiz ve memnuniyet ölçer formlarımız ile sizlere nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizin yollarını sorguluyoruz.

Ar-Ge çalışmalarına ayırdığımız bütçe ile; firmamızın hem kendi yapısını hem ürünlerin hem de hizmetin kalitesini sürekli güncel ve aktif tutuyoruz.

Kalite ve Çevre

Yaşadığımız dünyada sahip olduğumuz en önemli kaynak, doğa…

Gelecek nesillerin bir avuç yeşile muhtaç kalmaması için, sahip olduğumuz bu değerin kıymetini bilerek; doğayla bütünleşen, çevreye duyarlı, kalite standartlarına uygun yaşam alanları inşa etmek Mert Group için bir önceliktir.

kalite ve cevre gorsel

 


.Hızlı Menü
.Iletisim
212 288 70 88
info@mertgroup.com.tr